Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Sezóna 2014 (2.liga)

2. kolo Ajeto - Arsenal Lomnice 2:1 (1:0)

publikováno 20.04.2014

goule: Kuba,Tom - U hostů nevím protože sem někde projebal zápis! Už sem ho našel,goula dal Havlíček.

Na dnešní špíl jsme se obzvláště těšili,protože zahrát si s Arsenalem se nepoštěstí každej den. Jedinej kdo se zjevně netěšil byl Sukino,kterej jakožto fanda Chelsea se na zápas vybodl a jel s fandit áčku do Kunštátu nebo kam. Tímto mu byl navýšen bonus na 1,5 l z božkovské flotily na další zápas.

O výživu se naštěstí postaral Baum,kterej donesl 2 pulany,takže vše se zdálo připraveno k dokonalosti.

Když se soupeři začali trousit na hrací plochu,povzdechl si Kuba,že zas přijel mančaft kterej nemá břicha!:-(

Jak zápas vypukl,překonal náš Kubík svůj vlastní rekord,protože mu trvalo přesně 2 vteřiny než začal hulákat na spoluhráče. Všichni na střídačce mu sborově aplaudovali a zápas se mohl rozběhnout. Nadšen aplausem se ve slastném opojení vydal před bránu kde ho našel Tom a Kuba patou překvapil hostujícího brankáře 1:0. Začátek se vydařil nad očekávání. Další gól měl na noze Bob,ale měl to na své slabé pravačce tak si to musel hodit na ještě slabší levou a trefil se přímo do gólmana. Na další parádní přihrávku skrz brankoviště nedosáhl Dino a tak stav zústával stále o gól. Do konce poločasu se netrefil ani Kulich,jehož projektil prosvištěl kolem spojnice. Hosté taktéž netrefili zařízení a když ano Svaťa chytl.

Do druhé půle jsme vlétli s cílem přidat druhý gól,jenže se nedařilo proměnit šance. Bobrovu střelu brankář vytáhl na roh. Z následného rohu Tom orazítkoval pouze tyč. Soupeř se ve druhé půli snažil vyrovnat,my přidat pojistku ale brankáři byli proti.

Až se vyrovnání zrodilo z nenápadného dlouhého autu,kterej Bobr podcenil a nechal za sebou útočníka kterej z voleje propálil Svatě 1:1. Museli jsme se opět vrhnout do útoku,soupeř taky nechtěl odjet bez bodu,takže to byl boj až do konce. 3 minuty před koncem si Tom narazil s Kulichem a vymetl šibenici soupeřovic brány 2:1. Všechny bodíky díky této akci zústaly doma a mohli jsme slavit.