Úvod » Sezóna 2014 (2.liga)

5. kolo Torpéda Vážany - Ajeto 1:4 (1:3)

publikováno 18.05.2014 (aktualizováno 20.05.2014)

Goule: Hrdlička - 2x Tom,Pepé,Dino

Ve Vážanech za stálého deštíku se poprvé prosadil Pepé,kterej si po Svaťové přihrávce pohodlně prošel středem od naší brány až na dostřel a překvapivou ranou z dálky nedal domácímu borci v bráně šanci 0:1. Druhej gól vstřelil Dino po pěkné spolupráci v útoku,placíra k tyči 0:2. Nejhezčí moment zápasu přišel při našem třetím gólu,Tom vymotal v protiútoku oba domací obránce,jednoho dokonce dvakrát a ranou k tyči zvýšil na 0:3. Domácím se podařilo do půle snížit po našem nedůrazu ve středu hřiště,přihrávka z boku na nabíhajícího hráče,prásk ho 1:3.

V druhé půli se domácí snažili snížit,ale naše obrana odolávala a co prošlo Svaťa polapal. Dlouho se ani jednomu mužstvu nedařilo vstřelit branku,až se to nakonec povedlo nám,Tom nastřelil balon na bránu a Dino motajíc se a zaclánivše golmanovi zapříčinil,že neviděl a mičuda zaplul do zařízení 1:4.