Úvod » Sezóna 2014 (2.liga)

7. kolo Hasiči M.R.-S.L. - Ajeto 2:5 (2:2)

publikováno 01.06.2014 (aktualizováno 03.06.2014)

goule: Jurka,Tihon - 2x Staňa,Bob,Tom,Dino

V 7. kole zavítal náš soubor tanců a písní do fešáckýho areálu v Malé Roudce. Lépe řečeno náš baletní soubor tanců a písní,protože Béďa nastoupil na umělku s baletníma piškotama nošenýma samotným Harapesem.<:o) Před zápasem ještě Dino za libého zpěvu Pepika Laufra z místního amplionu,předvedl náznak něčeho o čem se domníval že připomíná tanec.

Do začátku zápasu jsme vstoupili ještě tanečním krokem a tak nebylo divu,že domácí útočník prosvištěl kolem tanečního mistra Bobrettiho a zavěsil na 1:0. Bránící duet Béďa,Bobretti byl vystřídán ladným,bez mála dvousetkilovým, tanečním párem Kuba,Bob. Střídání se povedlo neboť za nedlouho Bob tečoval nákop na bránu a poslal k tanci a poslechu balon do protipohybu gólmana,bohužel do vlastní brány 2:0. Nepříznivé skóre s naším tanečním souborem ovšem nezamávalo,po kombinaci Bob,Kulich a Staňa bylo hlavou sníženo 2:1. Ke konci poločasu první sólista Baťák v přečíslení vyslal do sólové árie Boba a ten rozezpíval síť za domácím brankářem 2:2.

Do druhé půle jsme šli s jasným odhodláním přidat do domácí brány ještě nějakou tu píseň a zadařilo se opernímu pěvci Dinovi,kterýho po rohu ala Samba de Janeiro našel tanečník Kuba 2:3. Do brejku dva na golmana se dostali hudební skladatel Staňa a klavírní virtuoz Tom,ovšem skladatel se zřejmě netrefil klavírnímu přihrávkou do noty,protože ten netrefil prázdný orchestřiště. To by ovšem nebyl hudební skladatel aby si neporadil,obral domácího violoncelistu o smyčec a v tváří v tvář domácímu houslistovi v bráně prostřelil smyčec skrz jeho nástroj 2:4. Na konci dnešního muzikálu po brejku klavírního virtuoze Toma ukázal jak se trefuje prázdný orchestřiště skladatel Staňa 2:5 a opona za hlasitého jásání našeho rumovýho dirigenta Bicana byla pro dnešek zatažena.