Úvod » Sezóna 2014 (2.liga)

8. kolo Fulgur Býkovice - Ajeto 5:3 (5:2)

publikováno 08.06.2014 (aktualizováno 14.06.2014)

Goule: 2x Tom,Bob

Do zápasu se nám podařilo vstoupit skvostně,balon přes obranu a Tom sám na golmana lehce proměnil,střela k tyči 0:1. Ač na neoblíbené trávě,to vypadalo jako vždycky,přidáme nějakej ten fík z brejku a bude.. Ovšem ne tak domácí,během 6 minut nám nasypali 5 gólů,naše laxnost v bránění byla neuvěřitelná. Tohle se nám za těch 6 let co hrajem nestalo a doufám si tvrdit že ani nestane. Začali jsme makat a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Bohužel trvala naše naprosto impotentní střelba, i z naprosto vyložených pozic jsme nedokázali proměnit nic. Bob trefil tyč,Tom z metru netrefil zařízení,atd. Snížit se přeci jen povedlo Bobovi na konci prvního dějství po dalším dobývání brány domácích,přihrávka z boku a střela k tyči 2:5.

V druhé půli byli domácí přikováni k bráně,ale o proměňování šancí už není třeba se zmiňovat. šancí opět spousta, Domácí z brejků také sem tam zahrozili,ale čas ubýval. 10 minut před koncem snížil Tom na 5:3, ale domácí už všechny naše ataky ustály. Body zůstaly doma,řekl bych že za tu smršť a naši chvilkovou laxnost zaslouženě.