11. kolo Ajeto - AC Kozárov 4:1 (3:0)

publikováno 29.06.2014 (aktualizováno 30.06.2014)

goule: 2x Bob,Tom,Staňa - Křepela

Komentář napíšu hnedlevá jak vystřízlivým.

Jebu na to,píšu,to by jste se taky nemuseli dočkat!:-p

Do posledního kola jarní části sezóny proti týmu AC Kozárov se řádně vyfešákoval od rána na bečce Kuba,kterej dle svých slov byl vylitej jak kybl.:-D  Poprvé v sezoně se nám stalo,že byl dostatek obránců,ale bohužel pouze 2 útočníci. Do útoku byl tudíž nasazen vylitej kybl,Pepé a Bob.

První šanci si vytvořili hosté,kdy obranu vykoupal na lajně kozárovský útočník a bombou trefil zadní tyč od které se baloun odrazil do Svatě opět tyč a ven. Náš na krok línej útok si vypracoval taky nějaké šance,ale Bob byl vychytán,Tom pálil vedle a Pepé tváří v tvář brankáři poslal pouze do tyče. Do vedení nás poslal Tom po famózním sklepnutím od Kuby,bomba pod víko 1:0. Na to v jakým byl stavu pěkná asistence,dokonce ani náš nejlepší sklepávač Dino by to neudělal líp. Po chvilce druhej fík vykouzlil Bob,kterej svou opírací pravačkou po pasu vyslal nazdařbůh svou střelu které se překvapivě nějakou záhadou do cesty postavila šibenice hostující brány 2:0. Po faulu u vápna na Bauma se postavil Kuba na trestňák,soupeř postavil početnou zeď,ale neuvědomil si že Kuba v tomto stavu těch hrozivých 6 metrů nedokopne. Přihrál volnému Bobovi a ten opět prostřelil hostujícího brankáře 3:0. Do poločasu ještě Staňa trefil tyč a Svaťa lapl nepříjemnou střelu z vápna.

Druhá půle byla zahájena opět Pepého střelou jen do tyče. Chybu při autu využil kozárovský hráč,kdy v obležení 3 našich hráčů zvládl zpracovat a postupujíc sám na Svatě vymetl pavouky z šibenice naší brány 3:1. Chtělo to přidat ještě jeden gól a stalo se, svou šanci dokázal proměnit Staňa kterej se po pase ocitl sám před bránou a zkušeně zasunul podél brankáře k tyči 4:1. Bylo rozhodnuto,zápas se dohrál v klídečku s pohodovým soupeřem a rumíčkem na lavičce,kterýho samopytel vyžral zase Bican jako obvykle.

Velkým pozitivem v zápase bylo,že Kuba jak byl najebanej tak nemohl ani mluvit a tak jsme si po dlouhé době užili zápas bez jeho hulákání,což se nám poštěstilo naposled když byl na dovolené. Možná by stálo se zamyslet nad tím,zda se před každým špílem nesložit a ráno ho pořádně nenalíčit..<:o)