Úvod » Sezóna 2014 (2.liga)

15. kolo FC Žďárná - Ajeto 1:3 (0:1)

publikováno 06.09.2014

goule: Fabiánek - Staňa,Michal,Tom

Na těžkém terénu ve Žďárné se po celý zápas spíše bojovalo než hrál nějaký technický fotbal a to z obou stran. První šance přišla v 7. minutě,domácí hráč se po levé straně prosmýkl,ale Svaťa jeho střelu vyrazil na roh. Z následné rozehrávky Michal stejnou akci zakončil střelou těsně vedle. V 11. minutě Tomovu střelu z voleje vyrazil brankář na roh. Hra se následně odehrávala ve středu hřiště nebo náhozy brankářů z jedné strany na druhou. Pěkná akce přišla ve 24. minutě,Bobr na půlce zpracoval odražený balon a žabkou přes obránce poslal Staně do šance,ten z voleje parádně vymetl šibenici domácí brány 0:1. Do konce poločasu se žádná vážnější akce neobjevila.

Do druhé půle jsme vlétli lépe my. Ve 2. minutě druhé půle přečíslení 3 na 1 bohužel Tom vyřešil špatnou přihrávkou. V téže minutě Michal přebral na půli míč,obešel hráče a zvýšil o tyč na 0:2. O minutu později obral Tom po výkopu Svatě 2 domácí hráče o balon a nekompromisně vymetl podruhé pavučinu z domácí šibenice 0:3. V 55. minutě Tom prostrčil na Staně do samostatného úniku,ale toho vychytal domácí borec v bráně. v 60. minutě po náhozu Michal sklepl na Toma,jeho střelu z voleje brankář vyškrábl na roh. V 65. minutě zahrozili domácí,ve středu hřiště vybojovali balon přiťukli do úhlu na útočníka,ale jeho střelu včasným vyběhnutím zneškodnil Svaťa. O minutu později po nákopu domácího brankáře přišla největší šance domácích. Jeden útočící hráč sklepl na druhého a ten z první napálil břevno. Bojovný zápas pokračoval až do konce. 10 sekud před koncem se domácím přece jen podařilo zkorigovat stav. Střela kterou Svaťa vyrazil,si našla volného hráče domácích a ten potřetí v dnešním zápase vymetl šibenici tentokrát v naší bráně 1:3

Tento bojovný a místy vyhecovaný zápas jsme po zásluze vyhráli,čímž jsme soupeři vrátili porážku z našeho hřiště a teď se můžeme těšit na 4 domácí zápasy v řadě.