Úvod » Sezóna 2015 (1.liga)

1.kolo Ajeto - FC Kvasar Černá Hora 2:3 (1:2)

publikováno 29.03.2015 (aktualizováno 31.03.2015)

goule: Sukino,Svaťa - 2x Mokrý,Koupý D.

Že se první zápas vydaří bylo jasno už před zápasem,protože se nám sešly na lavce 3 litry rumu a tak po koštu byli všichni ve skvělé náladě a správně naladěni.

První představení v 1. lize se herně celkem vydařilo,bohužel bodově nikoliv. Černohorci se ujali vedení po sólu středem a přesné ráně k tyči 0:1. Šance na vyrovnání měli Staňa a Bob,první vystřelil těsně vedle,druhý pánu bohu do oken. V záloze ovšem byla útočná jednotka z Blažkové 2 Sukino,po samostatné akci z 8 metrů střelou k tyči nedal brankáři šanci 1:1. Do poločasu hosté odskočili po nedůrazné práci v našem brankovišti,vyražený balon pohotově doklepl hostující hráč do brány 1:2.

V druhé půli začal s rozehrávkou vypomáhat Svaťa,hráli jsme s šesti hráči v poli. První Svaťův projektil hostující brankář vyrazil,druhý se odrazil od Staně těsně vedle brány. Místo další střely následovala přihrávka do boku,centr který hosté zachytili a přes celé hřiště zvýšili do prázdné brány 1:3. S tím se ovšem náš Svatopluk nechtěl smířit a do třetice z půlky propálil vše co mu stálo v cestě 2:3. V honbě za vyrovnáním jsme bohužel nebyli úspěšní,hosté si bránili náskok a hráli na brejky. Do jasné tutovky se dostal Staňa,před vyběhnuvším gólmanem nezištně přistrčil do boku Tomovi,ale ten netrefil z úhlu prázdnou bránu. V posledních vteřinách po rohu Bobr posadil balon na hlavu Bobovi,kterej sám před vzývající bránou trestuhodně přestřelil.

Hosté si odváží šťastné 3 body a my musíme do dalších zápasů zlepšit koncovku nebo s takovou produktivitou jsme jak se lidově říká v řiti.:-D

V kvalitním božkovském dnu jsme vesele pokračovali na větru,ovšem kaňkou byly 2 šampusy po kterých si většina z nás už nic nepamatuje.:-s