Úvod » Sezóna 2016 (2.liga)

2.kolo. S.t.B. Jabloňany - Ajeto. 2:5 (1:3)

publikováno 09.04.2016 (aktualizováno 11.04.2016)

goule: Pokorný,Hubený - 2x Baťák,Čuvin,Bob,Sukino sestava: Svaťa,Kuba,Bobr,Bob,Kulich,Dino,Baťák,Čuvin,Staňa,Michal,Sukino V počasíčku jak vystřiženým ze žurnálu,jsme vyrazili na první venkovní zápas do Jabloňan. Hřiště odpovídalo počasí,ale hrát se dalo. Těžký terén kombinačnímu fotbalu moc nevyhovoval,což ovšem nevadilo,protože se stejně žádnej kombinačními schopnostmi nadanej fotbalista na hřišti nevvyskytoval.:-) Po několika počátečních náznacích šancí to byla rodinná souhra švagrů,která se ujala jako první. Bob poslal na zteč Čuvina,kterej zkušeně jak je jeho zvykem propálil golmana ani nevěděl jak O:1. Domácí odpověděli ze standartní situace,rána kolem zdi,míč se otřel o tyč a bylo vyrovnáno 1:1. Chvíli se ještě hledal viník tohoto vyrovnání,ale jak je zvykem nenašel se. O opětovné strhnutí skóre na naši stranu se postarala skvostná souhra obránců. Kuba namazal nabêhnuvšímu Bobovi a ten svou pověstnou pumelicí,na kterou běžně za letu usedá motýl,rozvlnil síť podruhé 1:2. Do poločasu se povedlo utéct domácím o 2 branky,když Svaťa trefil tyč a od ní se balon odrazil k Baťákovi,kterej ho uklidil do brány 1:3. Do druhé půle znêla pracně vypracovaná taktika tak,že je třeba nenechat soupeře vrátit se do hry. To by ovšem nebyl náš Svaťik aby nám taktiku nedojebal. Brankářem nakopnutý balon přes celý hřiště jistil tak dlouho až ho doprovodil do pravýho vingla 2:3. Po tomto snížení si domácí začali více dovolovat a výsledkem byl závar kterej Svaťa vychytal. Z autu se navíc prosadil Baťák a vstřelil svůj druhý gól v zápase 2:4. Dvouciferné vedení nám znovu vrátilo klid do našeho zakopávání balonů. :-) Poslední gól v zápase vsépl Sukino,když z úhlu překvapil brankáře domácích a místo nahrávky před bránu na volné spoluhráče zakončil hamounsky sám 2:5.