3. kolo. Ajeto - BC Červánky Rájec. 1:3 (0:1)

publikováno 23.04.2016

goule: Sukino - 2x Daněk,Skoták

sestava: Svaťa,Kuba,Bobr,Kulich,Dino,Sukino,Baťák,Pepé, + Erbi

Sestava spíše na bránění náskoku než na nějaký ofenzivní vyšívání,čemuž taky odpovídá výsledek.

Hosté se ujali vedení po chybě Kuby kterej,propadl při narážečce a rájecký útočník sám před Svatěm nabídnutou šancí nepohrdl 0:1. Vyrovnat mohl Sukino,ale svoji samostatnou akci zakončil pouze do tyče. Jelikož naše střelecké pokusy vždy přeletěly branku,zůstal stav do poločasu nezměněn.

V druhé půli se domácí sqadře podařilo vyrovnat po ťukesu 4 lidí a Sukino zakončoval do prázdné brány 1:1. Radost z vyrovnání netrvala dlouho,Kuba neubránil rájeckého útočníka a ten po rychlé kličce opět prostřelil svatě 1:2. Vyrovnat mohl ze závaru před bránou Dino,ale jeho krátké šestimetrové nožky nedokázaly dokopnout balon válející se před brankou do sítě. Když ještě hosté zvýšili z brejku na 1:3,bylo jasno o dnešní dělbě bodů.