Úvod » Sezóna 2016 (2.liga)

16. kolo Ajeto-AC Kozárov 5:0 K

publikováno 13.09.2016

Asi takhle. Na jaře se nám stalo,že jsme jeli do Kozárova v 7 lidech. Z toho jeden byl Bob 14 dni po operaci kolena. Asi ve 20 minutě se zranil Ondra,natržený sval. Takže Bob musel nastoupit do zápasu,ale jen tak že stál vepředu a domlouval se s domácími obránci že od něj nehrozí nebezpečí,dotuď v pořadku. Jelikož Ondra stále kvičel na zemi za lajnou,domluvili jsme se,że Bob Ondry odveze do špitálu,protoże nemělo za stavu 2:0 pro domácí řešit výsledek. Dál už kluci dohrávali ve čtyrech v poli. Většina domácích hráčů jim nadávala do zmrdů a jiných krásných slov,jak si můžem dovolit přijet s takovou partičkou na zápas. Podotýkám,že my na rozdíl od jiných týmů jsme schopni přijet kdykoliv kamkoliv i s nutnou sestavou regulerni na zahájení zápasu. A jaké bylo pro nás překvapení,že v pátek volají z Kozárova,že chtějí napsat výsledek,protože jich je málo. Odmítli jsme s tím,że si můžou též užít běhání v nedostatečném počtu,proti nažhavenému a nasranému protivníku. Bohużel nestalo se,nepřijeli. Dnes jsme se dozvěděli,že jich bylo 7 připravených na zápas,ale zřejmně se s takovým počtem hrá nedá.. Takže frajírci z Kozárova raději nepřijeli,škoda mohlo být veselo,těšili jsme se. Tento koment píši jen pro to,aby bylo jasno o co šlo.